You are here: / Przetwórstwo warzyw i owoców / Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice

Co wspólnego ma coaching z biurem tłumaczeń?

Pomimo panującej powszechnie opinii, że mamy rynek pracownika wile jednoosobowych przedsiębiorstw wciąż spore problemy z utrzymaniem się na rynku. Dla małych firm to nieustanna walka o klienta, walka z systemem, który nie wspiera mikroprzedsiębiorstw.
By utrzymać się na „powierzchni” wiele z nich chwyta iście karkołomnych rozwiązań np pracując po 16 godzin dziennie. Być na swoim nabiera nowego znaczenia w takiej sytuacji.
Są jednak rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie siebie i firmy. Warunkiem jest otwarty umysł i odrobina odwagi.
Biuro tłumaczeń Katowice to jednoosobowa firma. Tak jak każda co miesiąc mado opłacenia rachunki, podatki i składki na ubezpieczenie. Właściciel podjął odważną decyzję zainwestował we własne umiejętności i poszerzył swoje uprawnienia. Obecnie pod jednym szyldem poza biurem tłumaczeń funkcjonuje również coaching Katowice.
Rozszerzenie działalności na nie wiele się zda, jeśli nie wdroży się w firmie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku. Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice bez wahania wkroczyło do wirtualnej rzeczywistości i z powodzeniem zdobywa klientów online.

źródło: pomysl-na-prezent24.pl

YOU MIGHT ALSO LIKE